Sostinės meras susitiko su evangeliškų bažnyčių atstovais

 Vasario 19 d. Vilniaus evangelikų liuteronų parapijos salėje įvyko miesto mero Artūro Zuoko susitikimas su įvairių evangeliškų bažnyčių atstovais. Reikia pasakyti, kad iniciatyvą parodė pats meras, aktyvus organizatorius buvo „Gerosios naujienos centro“  direktorius, Laisvųjų krikščionių bažnyčios atstovas Remigijus Jucevičius. Mes tik suteikėme patalpas. Į susitikimą atvyko apie 20 įvairių baptistinių bažnyčių atstovų, sekmininkų vyskupas Rimantas Kupstys, Vilniaus evangelikų reformatų parapijos kunigas Raimondas Stankevičius bei Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis.

 Kiek ilgokai užtruko prisistatymas, nes dalis baptistų taip entuziastingai puolė pasakoti savo biografijas ir nušvitimus bažnyčioje, kad paskutiniesiems jau pakako tik vardo bei bažnyčios paminėjimo. Po to žodį perėmė sostinės meras Artūras Zuokas. Tai puikiai kalbėjimą įvaldęs žmogus, gerai pažįstantis miestą ir žinantis jo problemas. Pažadų jis nedalijo, bet prašymus priėmė ir žadėjo pagal galimybes padėti. Daugiausia tai buvo įvairių baptistų bažnyčių patalpų nuomos kainų klausimai. Net kelios bažnyčios turi asmenų su priklausomybėmis reabilitacijos centrus ir patalpų nuomos kainos joms yra ypač aktualios. Tie reabilitacijos centrai nėra dideli, bet vis tik tai indėlis, padedant žmonėms išsivaduoti iš priklausomybių.

 Nors susitikimas vyko prieš pat rinkimus ir, matyt, su aiškiais politiniais nusistatymais, tačiau bet koks pokalbis visada yra gerai ir prisideda prie geresnio tarpusavio pažinimo, skatina tolesnį bendravimą bei bendradarbiavimą.

Gintaras Šiaudinis

 „Lietuvos evangelikų kelias“, 2015 Nr.3

 

 

  
« July 2024 »
MoTuWeThFrSaSu
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31