Kas yra parapijietis

Dievas mums parodė didelę malonę, kad per Krikštą galime vadintis dangiškojo Tėvo vaikais. Santykyje su Dievu neužtenka vien tik asmeninės patirties. Nesame atskiri individai, esame bendruomenė, Dievo tauta, stiprinama Dievo žodžiu ir Altoriaus sakramentu.

Parapijiečio atmintinę galite parsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

Parapijiečio atmintinė 

 

2012 m. pabaigoje Vilniaus ev. liuteronų parapijos tarybos sprendimu parapijoje pradėta platinti duomenų atnaujinimo anketa, kurią užpildyti kviečiami tiek parapijos nariai, tiek kiti šios parapijos pamaldas lankantys žmonės. Anketos tikslas – parapijos raštinėje sukaupti parapijiečių naujausius kontaktinius duomenis, kad esant reikalui su kiekvienu būtų galima susisiekti (kai kurių parapijiečių duomenys yra daugiau nei dviejų dešimtmečių senumo, o per tą laiką pasikeitė daugelis telefono numerių, atsirado elektroninis paštas, kai kurie parapijiečiai pakeitė gyvenamąją vietą, keitėsi mergautinės pavardės ir t.t.). Anketą užpildyti gali ir tie Vilniaus ev. liuteronų bažnyčią lankantys žmonės, kurie bent kol kas nėra šios parapijos nariai, tačiau norėtų būti informuojami apie parapijos gyvenimą, joje vykstančius renginius. Anketą rasite bažnyčioje ant spaudos stalelio arba galite kreiptis į parapijos raštinę.

Duomenų atnaujinimo anketa nėra parapijos nario registracijos anketa! Tad norintieji tapti parapijos nariais turėtų kreiptis į parapijos kunigą bei užpildyti tradicinę narystės anketą, kurioje nurodytų ir savo konfesinę priklausomybę ar krikščionišką apsisprendimą patvirtinančią informaciją: kada ir kur krikštytas (-a); kada ir kur konfirmuotas(-a); sukūrusieji šeimą – kada ir kur registruota santuoka.

Duomenų atnaujinimo anketą galite parsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

Pamaldų dalyvio anketa 
« August 2023 »
MoTuWeThFrSaSu
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31