Kas yra parapijietis

   Dievas mums parodė didelę malonę, kad per Krikštą galime vadintis dangiškojo Tėvo vaikais. Santykyje su Dievu neužtenka vien tik asmeninės patirties. Nesame atskiri individai, esame bendruomenė, Dievo tauta, stiprinama Dievo žodžiu ir Altoriaus sakramentu. 

   Parapijiečio atmintinę galite parsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

    

   Parapijiečio atmintinė 

 

   2012 m. pabaigoje Vilniaus ev. liuteronų parapijos tarybos sprendimu parapijoje pradėta platinti duomenų atnaujinimo anketa, kurią užpildyti kviečiami tiek parapijos nariai, tiek kiti šios parapijos pamaldas lankantys žmonės. Anketos tikslas – parapijos raštinėje sukaupti parapijiečių naujausius kontaktinius duomenis, kad esant reikalui su kiekvienu būtų galima susisiekti (kai kurių parapijiečių duomenys yra daugiau nei dviejų dešimtmečių senumo, o per tą laiką pasikeitė daugelis telefono numerių, atsirado elektroninis paštas, kai kurie parapijiečiai pakeitė gyvenamąją vietą, keitėsi mergautinės pavardės ir t.t.). Anketą užpildyti gali ir tie Vilniaus ev. liuteronų bažnyčią lankantys žmonės, kurie bent kol kas nėra šios parapijos nariai, tačiau norėtų būti informuojami apie parapijos gyvenimą, joje vykstančius renginius. Anketą rasite bažnyčioje ant spaudos stalelio arba galite kreiptis į parapijos raštinę.

   Duomenų atnaujinimo anketa nėra parapijos nario registracijos anketa! Tad norintieji tapti parapijos nariais turėtų kreiptis į parapijos kunigą bei užpildyti tradicinę narystės anketą, kurioje nurodytų ir savo konfesinę priklausomybę ar krikščionišką apsisprendimą patvirtinančią informaciją: kada ir kur krikštytas (-a); kada ir kur konfirmuotas(-a); sukūrusieji šeimą – kada ir kur registruota santuoka.

   Duomenų atnaujinimo anketą galite parsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

    

   Pamaldų dalyvio anketa

 

  
« April 2020 »
MoTuWeThFrSaSu
  
1
1. 2020-04-01 12:00 Mažvydo „Katekizmas“ – vartykite ir atraskite Kasmet balandžio 1 d., švenčiant Vilniaus universiteto gimtadienį, biblioteka kviečia visus pamatyti pirmosios lietuviškos knygos – Martyno Mažvydo „Katekizmo“. Šįmet 450 metų sukaktį mininti VU biblioteka dėl pasaulyje susiklosčiusios padėties
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1. 2020-04-13 10:00 Didžioji savaitė ir Velykos 2020 Artėjant vienai svarbiausių religinių metų švenčių, numatomos nuotolinių pamaldų transliacijos
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30